فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت باورنکردنی

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت باورنکردنی برای کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات یکبار مصرف، همین حالا از طریق سایت رسمی فروش پارچه های بیمارستانی، به انجام می رسد.
پارچه های یکبار مصرف اسپان باند امروزه در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گرفته و در متنوع ترین کالیته رنگی به دست مشتریان می رسند.
امروزه تولید پارچه های اسپان باند برای مصارف گوناگون، در عرض و گرماژهای مختلف؛ توسط کازخانجات نساجی در ایران و خصوصا اصفهان صورت می پذیرد.
بی تردید شناخت کارخانه های معتبر تولید پارچه اسپان باند باکیفیت و به خصوص نمایندگی هایی که علاوه بر کیفیت خوب، قیمت ارزان و مناسبی از این پارچه را عرضه می کنند، مهم ترین گام در خرید این پارچه می باشد.
پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کرده تا از شرایط ویژه فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی برای مصارف ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها، آگاه گردید.

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی

کارخانه های معتبر تولیدی انواع پارچه اسپان باند

پارچه یکبار مصرف اسپان باند در کارخانه های تولیدی، از الیاف پرس تشکیل شده و به صورت پارچه اسپان باند لمینت شده و بی بافت در بازار، خرید و فروش می گردد.
نداشتن تار و پود در الیاف پارچه اسپان باند سبب شده تا این پارچه با نام هایی همچون پارچه نبافته، پارچه بی بافت و پارچه لایه سوزنی در میان عامه و بازاریان شهرت داشته باشد.
در کارخانجات تولید کننده انواع پارچه اسپان باند، گرانولی با نام پلی پروپیلن در تهیه و تکمیل این پارچه بکار گرفته می گردد و کامل شدن مرحله ی تولید پارچه اسپان باند با استفاده از دستگاه های مخصوص بوده است.
امروزه از جمله کارخانجات معتبر تولید کننده پارچه های اسپان باند درجه یک و باکیفیت، می توان این کارخانجات را معرفی کرد:

 • کارخانه پارچه اسپان باند حریر بافت امیر
 • کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه

در هر یک از کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند، تولید کنندگان می توانند ویژگی ها و خصوصیات منحصربفردی را برای این پارچه در نظر گرفته باشند.
به عنوان مثال پارچه های اسپان باند می توانند مشخصه های ذیل را داشته یا نداشته باشند:

 1. آنتی یو وی و ضد اشعه خورشید بودن
 2. آنتی باکتریال بودن
 3. آب گریز بودن
 4. آب دوست بودن
 5. قابلیت چاپ طرح های مختلف بر روی پارچه

این قابلیت ها به همراه کالیته رنگی متنوع در پارچه های یکبار مصرف نبافته، سبب شده تا مصارف گوناگونی از این پارچه ها را در صنایع پزشکی و بهداشتی، صنعت کشاورزی، صنعت عمران و راهسازی، تولید چرم مصنوعی، کاور و بسته بنذی و غیره مشاهده کرده باشیم.
اما آنچه که امروزه از مصارف مهم پارچه های اسپان باند به سبب یکبار مصرف بودن منسوجات تولیدی از این پارچه و رعایت نکات بهداشتی بوده، سبب شده تا در صنعت پزشکی و بهداشتی، بیشترین استفاده از این پارچه به عمل بیاید.

پارچه اسپان باند بیمارستانی و مصارف آن در بیمارستان ها

همانطور که متوجه شدید؛ پارچه های یکبار مصرف اسپان باند که با قیمت تمام شده ارزان و مقرون به صرفه تری تولید شده اند، امروزه بیشترین استفاده را به سبب مسائل بهداشتی، در صنعت پزشکی و بهداشتی داشته اند.
در کارخانه های تولیدی پارچه اسپان باند، این پارچه ها با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر و گرماژهای ۸ الی ۴۰۰ گرم تولید می گردد، اما برای مصارف بیمارستانی، گرماژهای سبک تر مورد استفاده قرار می گیرند که عبارتند از:

 • گرماژ ۳۰ گرم
 • گرماژ ۳۸ گرم
 • گرماژ ۴۰ گرم
 • گرماژ ۵۰ گرم
 • گرماژ ۶۰ گرم
 • گرماژ ۷۰ گرم
 • گرماژ ۸۰ گرم
 • گرماژ ۹۰ گرم

در کالیته رنگی متنوع پارچه های اسپان باند، رنگ مورد علاقه مراکز درمانی غالبا در طیف رنگی آبی، سفید، سبز و صورتی بوده و به همین سبب شاهد نرخ فروش بیشتر این طیف رنگی در بازار نیز بوده ایم.
مصارف پارچه اسپان باند بیمارستانی رنگی در ارگان های به خصوص دولتی و حتی خضوصی بیمارستان ها عبارتند از:

 1. تهیه گان و شان یکبار مصرف
 2. کلاه و ماسک یکبار مصرف مخصوص اتاق جراحی
 3. کاور کفش برای اتاق عمل و بخش های مراقبت ویژه مانند آی سی یو و …
 4. لباس بیماران
 5. رو تختی، رو بالشی و انواع ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی

شایان ذکر است که پارچه های یکبار مصرف که در مصارف بیمارستانی بکار گرفته می شوند، علاوه بر دارا بودن خصوصیاتی چون آنتی باکتریال بودن، آب گریز یا آب دوست بودن و تنوع رنگی، بایستی از زیر دست نرم با لطافت خاص نیز برخوردار بوده باشند.
آیا می دانید که در بازارهای امروزی، راهکار بهتر خرید عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی آن هم با کیفیت تضمین شده و قیمت منصفانه و واقعی چیست؟

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی

بهترین راهکار خرید عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی چیست؟

محبوبیت استفاده از پارچه اسپان باند در مصارف بیمارستانی و به خصوص نقش این پارچه در کاهش هزینه های بیمارستانی و رعایت مسائل بهداشتی، بی شک سبب آن می گردد تا بازار دلالی این پارچه، داغ و داغ تر گردد.
این یعنی آنکه ممکن است در بازارهای فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی حضور واسطه ها و دلالان پارچه منجر گردد تا قیمت ارزان این پارچه، تبدیل به قیمتی غیر واقعی و غیر منضفانه شده و حتی در پایین آمدن کیفیت پارچه اسپان باند نیز نقش داشته باشد.
بنظر می رسد که بهترین راهکار خرید عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی باکیفیت و ارزان قیمت، خرید این پارچه از نمایندگی های فروش مستقیم پارچه های بیمارستانی بوده هست.
اما شناخت نمایندگی های فروش اینترنتی پارچه بیمارستانی که به طور تضمین شده انواع پارچه اسپان باند را عرضه می کنند نیز یکی از دغدغه های مشتریان می باشد.

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی

نمایندگی فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی به قیمت روز

در حال حاضر این امکان توسط مجموعه سایت های گروه بازرگانی پارچه بیمارستانی پارادا فراهم شده تا خریداران بتوانند قیمت فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی را با همان قیمت دست اول کارخانه که قیمت روز بازار است، برابر دانسته باشند.
اگر شما هم دارای یک کارگاه تولید کننده انواع البسه و منسوجات بیمارستانی هستید، می توانید با خرید اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق این نمایندگی فروش، خریدی متفاوت را تجربه کرده باشید.
از مزایای خرید از این نمایندگی فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی می توان این موارد را نام برد:

 • امکان ثبت سفارش خرید عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی با طیف رنگی و گرماژ دلخواه
 • خرید پارچه بدون نیاز به مراجعه حضوری و کاهش هزینه های رفت و آمدی
 • دریافت رایگان کالیته رنگی پارچه در سراسر کشور
 • دریافت مشاوره های لازم و رایگان قبل از خرید جهت خریدی آگاهانه
 • دریافت شفارشات در کمترین روز کاری با کیفیت تضمین شده و بسته بندی مناسب
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
Sending
User Review
5 (1 vote)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاور و کارشناس فروش: 09125814216

معصومه یوسفی (مهندس نساجی)

کانال تلگرام

برای ورود، فلیترشکن خود را ابتدا روشن کرده و روی آیکون، کلیک نمایید