فروش بهترین قیمت پارچه اسپان باند اصفهان

قیمت پارچه اسپان باند تولید اصفهان در بازار فروش آنلاین انواع پارچه، قیمت رقابتی و همان قیمت درب کارخانه است که می تواند تولیدات مقرون به صرفه ای را رقم بزند.
در صنعت نساجی پارچه، پارچه های اسپان باند از جمله مصرفی ترین پارچه های موجود به شمار می آیند که در اغلب صنایع، بکار گرفته می شوند.
در حال حاضر صنایعی چون تولید سرویس خواب، تولید چرم مصنوعی، بسته بندی و کاور و از همه مهم تر صنعت پزشکی و بیمارستانی، از پارچه اسپان باند موارد مصرفی گوناگونی را بهره برده اند.
با توجه به اینکه قیمت پارچه اسپان باند در بازار شهرهای گوناگون کشور ممکن است متغیر و همراه با نوسانات گوناگون باشد، آیا می دانید که چگونه می توان قیمت واقعی و بی واسطه از این پارچه را در حجم و تناژ بالا سفارش خرید داد؟
در ادامه کمی بیشتر با انواع پارچه اسپان باند و چگونگی خرید این پارچه با بهترین قیمت ممکن، بحث خواهیم نمود.

پارچه اسپان باند پلی پروپیلنی و مصارف آن

پارچه اسپان باند پارچه ای تولید شده از الیاف پرس و گرانولی با نام پلی پروپیلن یا PP است که به همین سبب با نام پارچه اسپان باند پلی پروپیلنی در بازار مشهور می باشد.
این پارچه هیچ تار و پودی ندارد، پس بی بافت است و در بازار فروش پارچه، میان عامیان و بازاریان، نام های ذیل را دارد:

 • پارچه نبافته
 • پارچه یکبار مصرف
 • پارچه لایه سوزنی
 • پارچه اسپان باند بی بافت
 • پارچه اسپان باند نبافته و غیره

پارچه های یکبار مصرف اسپان باند با عرض و گرماژهای گوناگونی تولید شده و این موضوع یکی از مهم ترین مشخصه های پارچه اسپان باند بوده که مصارف گوناگونی را برای آن رقم زده است.
این پارچه ها با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژهای ۸ الی ۴۰۰ گرم در بازار موجود بوده و دارای متنوع ترین کالیته رنگی هم هستند.
در حال حاضر با توجه به اینکه مهم است مشخصات پارچه اسپان باند چیست تا مصارف گوناگونی داشته باشد، کارخانجات تولیدی، مشخصات ذیل را برای این پارچه در نظر می گیرند:

 1. آنتی باکتریال بودن
 2. آنتی یو وی بودن
 3. نرمی زیر دست
 4. خاصیت کشسانی خوب
 5. عدم پس دادن رنگ
 6. قابلیت چاپ انواع طرح های گوناگون با دو روش چاپ سیلک و فلکسو

قیمت پارچه اسپان باند

شایان ذکر است که این ویژگی ها می توانند پارچه های یکبار مصرف اسپان باند را مناسب ترین گزینه برای مصارف گوناگون بیمارستانی و بهداشتی معرفی نموده باشند.
کارگاه های تولیدی البسه و منسوجات پزشکی و بهداشتی، می توانند به خوبی جهت تولیدات ذیل، از انواع پارچه اسپان باند پلی پروپیلنی ساده و چاپی استفاده نمایند:

 • تولید انواع زیر انداز مخصوص بیمار
 • رو اندازهای بهداشتی در بیمارستان ها
 • گان و شان یکبار مصرف بیمارستانی
 • لباس فرم بیمارانی که کمتر از ۴۸ ساعت بستری هستند
 • البسه مخصوص اتاق عمل مانند گان جراحی، شان بیماران، ماسک، کلاه، کاور کفش و غیره

در هر یک از موارد مصرفی فوق، پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی با طیف رنگی آبی، سفید، سبز و صورتی بیشترین استفاده را داشته اند. عرض های ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژهای ۳۰ الی ۹۰ گرمی هم، مناسب این مصارف می باشند.

بهترین قیمت پارچه اسپان باند کجا عرضه می شود؟

تا اینجا با مصارف پارچه اسپان باند و مهم ترین مصارف آن در مراکز درمانی و بیمارستان های دولتی و خصوصی آشنا شدید.
آنچه که اهمیت جدی تری برای کارگاه های تولیدی البسه و منسوجات بیمارستانی دارد، چگونگی خرید بهترین و ارزان ترین قیمت پارچه اسپان باند می باشد.
در حال حاضر قیمت پارچه اسپان باند یکبار مصرف با توجه به میزان تقاضای بالا به سبب ویروس کرونا، ممکن است از نوسانات زیادی برخوردار باشد.
بهترین قیمت پارچه اسپان باند در این شرایط را تنها نمایندگی ها و مراکز فروشی عرضه می کنند که دسترسی مستقیم و بی واسطه به تولید کنندگان معتبر در این حوزه دارند.
آیا می دانید که گروه بازرگانی پارچه بیمارستانی پارادا، یکی از این نمایندگی هایی بوده که توانسته خریدی آسان و مقرون به صرفه را برای مشتریان خود رقم بزند؟

قیمت پارچه اسپان باند

سفارش خرید عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی اصفهان

اگر به دنبال خرید عمده پارچه اسپان باند باکیفیت و قیمت مناسب هستید، پیشنهاد می کنیم خرید از طریق این مجموعه را انتخاب کنید.
در این نمایندگی فروش، انواع ضخامت های پارچه اسپان باند اصفهان، با قیمت درب کارخانه و بدون هیچ واسطه ای، به انجام می رسد.
خریداران کافیست در کمترین زمان ممکن نسبت به ثبت سفارش خرید خود اقدام کرده و آن را در کمترین روز کاری تحویل بگیرند.

به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
Sending
User Review
0 (0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاور و کارشناس فروش: 09125814216

معصومه یوسفی (مهندس نساجی)

کانال تلگرام

برای ورود، فلیترشکن خود را ابتدا روشن کرده و روی آیکون، کلیک نمایید